1

Filtr s regulátorem a mikrofiltrem a akt. uhlím

Do 3 dnů Kód produktu: U62000214

16 490 Kč
Cena bez DPH: 13 628,10 Kč
Sleva 12%
Původní cena: 18 601 Kč
Ušetříte 2 111 Kč
Výrobce:Inaircom
Maximální tlak:0-12bar
  • skládá se z filtru s regulátorem, olejového mikrofiltru, mikrofiltru s aktivním uhlím
  • vstup 1/2", výstup 2 x 1/2"
  • automatický odvaděč integrovaný ve filtrační jednotce
  • poloautomatický odvaděč na mikrofiltru a filtru s aktivním uhlím
  • manometru diferenčního tlaku, který ukazuje stav znečištění filtrační vložky na jednotce mikrofiltru
  • provozní teplota + 5 až + 65 °C

Tato jednotka dvoustupňové filtrace má první stupeň ze slinutého bronzu, který je nezbytný pro separaci vody a pevných částic do velikosti 40 μ. Druhý filtrační článek z kompozitního materiálu je určen pro odstranění vody a zbytkového oleje s koncentrací menší než 0,1 mg/m3 a pevných částic do 0,01 μ. Rám filtrační jednotky je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a zajišťuje perfektní práci právě v místech, kde se vyskytuje množství aerosolu, rozpouštědel a vysoká teplota (max. 65 °C). Tlakový regulátor zajišťuje přesné a konstantní nastavení vstupujícího tlaku. Je vybaven blokovacím systémem.

Jednotka filtru s aktivním uhlím umožňuje dodávat vzduch k dýchání, i když se používá normálně vyrobený stlačený vzduch. Tyto filtrační systémy jsou ideální, když je vyžadována vysoká kvalita stlačeného vzduchu.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše