XS - Bezolejová řada

Ticho není ovšem jedinou výhodou řady XS. Pod jedinečně zkonstruovaným uzavřeným agregátem bije mocné srdce. Agregát s přímým pohonem, který zvládne dosáhnout tlaku až 9 barů! Díky tomuto tlaku budete moci využívat i specializované nástroje, které vyžadují vyšší tlak, než jaký umí vytvořit nejčastěji používané kompaktní pístové kompresory.

Skutečnost, že řada XS je bezolejová a vybavena přímým pohonem, je pouze jeden z dalších přínosů. Všechny tyto výhody můžete mít bez nutnosti nepříjemné a časté údržby. Už nikdy si neušpiníte ruce olejem a stejně tak nebudete mít podlahu v okolí kompresoru znečištěnou olejem při každém servisu. Už nebudete muset vyměňovat klínový řemen svého kompresoru po několika měsících. Řada XS dodává čistý a konstantní objemový proud stlačeného vzduchu stovky hodin, a to bez potřeby servisního zásahu.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše