Prodej

KVALITA - ZÁRUKA - INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ - Kompresory Buříval v České Třebové

Nabízíme Vám k zakoupení v našem obchodě jen kvalitní výrobky,jak kompresorů,sušiček vzduchu,filtrace vzduchu,rozvodu vzduchu a dalšího příslušenství:

  • Schneider
  • Inaircom
  • MARK (VSK)
  • Aircraft
  • Ostatní dle poptávky (Atmos,Orlík)

Můžete nás kontaktovat i telefonicky na čísle: 737 901 082

Rádi Vám poradíme a popřípadě najdeme vhodné řešení pro Vás.

DOPRAVA ZDARMA PO ČR nad 4000,- Kč bez DPH

 

Inovativní řešení problematiky stlačeného vzduchu - perfektní systém   

Kompresory Buříval nabízí kvalitní šroubové a pístové kompresory, energeticky úsporná zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a kondenzátu, flexibilní rozvody stlačeného vzduchu a výkonné pneumatické nářadí pro řemeslnou a průmyslovou výrobu. Kvalita našich výrobků je jedinečná a v kompletním systému je ještě lepší. Nám nestačí, aby naše jednotlivé výrobky splňovaly pouze základní funkce. Komplexní systémové zaměření na inovativní řešení problematiky stlačeného vzduchu od výroby stlačeného vzduchu až k pneumatickému nářadí zajišťují nejlepší pracovní výsledky v průmyslové a řemeslné výrobě.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše